Skylight Cam Çatı

Albayrak Yapı & İnşaat firması, müşterilerine en ekonomik fiyatlarla skylight cam çatı uygulamaları sunmaktadır. Cam çatıya sahip olmak isteyenler, bundan sonra Albayrak Yapı & İnşaat ile iletişim kurabilir. Cam çatı taleplerinizi iletmek için, 0216 487 00 61 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Cam çatı sistemleri sayesinde, en zorlu hava şartlarından dahi korunma fırsatı bulabileceksiniz. Cam çatıların tabiki en güzel tarafı, oldukça şık bir görünüm ortaya çıkarmasıdır. Kafanızı havaya doğru kaldırdığınız anda, gökyüzünü görme fırsatını cam çatılar sayesinde elde edebileceksiniz.

Kafanızı kaldırdığınız vakit, beton değil gökyüzünü görmek isterseniz, siz de hiç vakit kaybetmeden eviniz ya da iş yeriniz için cam çatı sistemleri satın alınız.

Skylight çatı sistemi; kalabalık ve yoğun iş merkezlerini aydınlatmak, karanlık yerlerde gün ışığı aydınlatmak, yüksek tavanları aydınlatmak ve uygulama alanında estetik görünüm elde etmek için günümüz mimari tasarımında sıklıkla kullanılan ışıklık çatı sistemine uygulanabilir. Çelik yapılara kolaylıkla uygulanabilen çatı sistemi, sağlamlığının ve dayanıklılığının tercih edilmesinin ana sebebidir. Çatı sistemi, binalarda doğal aydınlatmanın en basit ve en pratik yöntemidir, gün ışığı kullanımını en üst düzeye çıkarabilir ve enerji tasarrufu sağlayabilir.

Geniş ve karanlık alanların çatılarının kaplanmasından, dar alanlardaki aydınlatma işlemlerine kadar pek çok zeminde kullanılan Skylight Çatı uygulamalarının, yapıların görünümlerini bütünüyle değiştirirken uzun ömürlü ve bakım masrafı olmayan ekonomik uygulamalar olduğunu biliyor musunuz?

Yapı tipi ve boyutu fark etmeksizin her ortamda kullanılabilen Skylight Çatı uygulamaları, çelik konstrüksiyona monte edilip, uzun yıllar güvenle kullanılabilecek uygulamalardır. Teras katlarda yoğun biçimde tercih edilen uygulama, alışveriş merkezi, iş hanı ve benzeri yapılarda çok geniş alanlarda çatı uygulaması olarak da değerlendirilebilmektedir.

Skylight Çatı uygulaması ile dilerseniz yapının belli bir kısmında geçirgen yüzeyler elde edebilirsiniz. Örneğin, evinizin mutfak, koridor ve salon gibi ışık ihtiyacı fazla olan kısımlarında bu uygulamayı estetik biçimde gerçekleştirerek hem doğal ışıktan faydalanır hem de mükemmel bir dekorasyon unsuru elde edebilirsiniz.

Skylight Cam Çatı Kullanım Alanları

Skylight çatı sistemlerinde camlar arzu edilmesi halinde UV blokeli filmlerle kaplanarak güneşin zararlı etkilerinden korunabilmek. Ve farklı bir hava kazanmak mümkündür. Skylight Çatı sistemlerini, bütün çatı kaplamasının yerine kullanabileceğiniz gibi, teraslarınız da bir veya birkaç pencere için de kullanabilir ve mükemmel çözümler elde edersiniz. Uygulamada yüksek mukavemetli ve ısı yalıtımlı camlar kullanıldığından, dayanıklılık ve geçirgenlik hususunda endişe edilecek hiçbir nokta bulunmamaktadır. Uygulamayı dilerseniz kendi mimarınızın tasarımına uygun biçimde yaptırabileceğiniz. Gibi bizim size önereceğimiz tasarımları da kullanabilir ve son derece şık sonuçlara ulaşabilirsiniz. Skylight çatı, sahip olunabilecek en estetik çatı çözümlerinin başında yer almaktadır.

Şeffaf Çatı Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.