Açılır Cam Tavan: Kumandalı sistemler gerek ısı kaybını azaltması gerekse gürültüyü aza indirmesi sebebiyle özellikle kış bahçeleri için tercih edilmektedir. İşin maliyeti, uygulama alanı ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Yapının kurulumunda kullanılan profiller sayesinde hem içeriye su almama hem de üzerindeki suyun tahliyesi sağlanmaktadır.

Açılır Cam Tavan Sistemleri

acilir cam tavan 1 300x169 - Açılır Cam Tavanacilir cam tavan 2 300x169 - Açılır Cam Tavan

Açılır tavan son dönemde uygulanmaya başlanan sigara yasağından dolayı özellikle kafe, restoran ve açık kullanım alanı fazla olan işletmeler için oldukça tercih edilen bir sistem olmuştur. Sağlık Bakanlığının izni ile kullanımı bir standartla belirlenen cam tavanlar sigara yasağından etkilenmemektedir. Açılır cam çatı sistemleri çatıların daha opsiyon-el hale getirmek için tercih edilmektedir. Tam bir gölgelik ve ısı kontrolü sağlamaktadır.

İklim koşulları, pek çok ortamın üzerinin çeşitli biçimlerde kapatılmasını gerektirmektedir. Ancak, hemen hiç birimiz gökyüzü ile irtibatımız kesilsin istemeyiz. Özellikle kafe ve restoran gibi açık alanları özellikle tercih edilen mekanlarda, çatının kapatılması hiç de hoş bir sonuç ortaya koymamaktadır. Bu noktada gerek ticari alanların ihtiyaçlarının karşılanmasında, gerekse bireysel ihtiyaçların karşılanması noktasında efektif çözümlerin başında Açılır Cam Çatı sistemleri gelmektedir. Genellikle geniş alanların cam çatı uygulamalarında tercih edilen Açılır Cam Çatı uygulamaları tercih edilmesi durumunda evlerde ve küçük alanlarda da kullanılabilecek forma getirilebilmektedir.

Çelik veya alüminyum konstrüksiyon inşa edilen Açılır Cam Çatı sistemleri, elektrikli motorlar vasıtasıyla dilediğiniz zaman açıp, dilediğinizde hızla kapatabileceğiniz sistemlerdir

iletisim - Açılır Cam Tavan

Kategoriler: Cam Çatı