Açılır Cam Tavan

Açılır Cam Tavan: Kumandalı sistemler gerek ısı kaybını azaltması gerekse gürültüyü aza indirmesi sebebiyle özellikle kış bahçeleri için tercih edilmektedir. İşin maliyeti, uygulama alanı ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir.

Yapının kurulumunda kullanılan profiller sayesinde hem içeriye su almama hem de üzerindeki suyun tahliyesi sağlanmaktadır.

İş ve şehir hayatının insanlar üzerinde oluşturduğu stres psikolojik açıdan insanları zorlamayı başarır. Stresten uzaklaşmak adına birçok kişi açık alanlarda zaman geçirmeyi tercih eder. Ancak her zaman yağmur ya da kar yağışının başlayabilmesi insanların açılır cam tavan gibi çeşitli koruma elemanları bulunan mekânları tercih etmesine sebep olmaktadır.

Cam tavanlar sayesinde insanlar dış etmenlerden muhteşem bir şekilde korunacaktır. Ancak hala güneşi hissedebilmeleri ve masmavi gökyüzünü görebilmeleri açık havada olduklarını onlara hissettirecektir. İşletmeler tüm bu özellikleri sebebiyle açıl cam tavanları tercih ederler. Her zaman çok ferah ortamların hazırlanması için en doğru ürünler olacaktır. İstendiğinde açılabildiği için son derece kullanışlı bir yapıda olur.

Açılır tavan son dönemde uygulanmaya başlanan sigara yasağından dolayı özellikle kafe, restoran ve açık kullanım alanı fazla olan işletmeler için oldukça tercih edilen bir sistem olmuştur.
Açılır Cam Çatı

Sağlık Bakanlığının izni ile kullanımı bir standartla belirlenen cam tavanlar sigara yasağından etkilenmemektedir. Açılır cam çatı sistemleri çatıların daha opsiyon-el hale getirmek için tercih edilmektedir. Tam bir gölgelik ve ısı kontrolü sağlamaktadır.

Açılır Tavan

İklim koşulları, pek çok ortamın üzerinin çeşitli biçimlerde kapatılmasını gerektirmektedir. Ancak, hemen hiç birimiz gökyüzü ile irtibatımız kesilsin istemeyiz. Özellikle kafe ve restoran gibi açık alanları özellikle tercih edilen mekanlarda, çatının kapatılması hiç de hoş bir sonuç ortaya koymamaktadır.

Açılır Cam Tavan Sistemleri

Bu noktada gerek ticari alanların ihtiyaçlarının karşılanmasında, gerekse bireysel ihtiyaçların karşılanması noktasında efektif çözümlerin başında Açılır Cam Çatı sistemleri gelmektedir. Genellikle geniş alanların cam çatı uygulamalarında tercih edilen Açılır Cam Çatı uygulamaları tercih edilmesi durumunda evlerde ve küçük alanlarda da kullanılabilecek forma getirilebilmektedir.

Çelik veya alüminyum konstrüksiyon inşa edilen Açılır Cam Çatı sistemleri, elektrikli motorlar vasıtasıyla dilediğiniz zaman açıp, dilediğinizde hızla kapatabileceğiniz sistemlerdir.

Cam Tavanlar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.