Sabit Cam Çatı

Sabit cam çatı ne kadar dayanıklı olursa olsun kesinlikle alt taşıyıcı sistemin statiği hesaplanmadan uygulanırsa ilerde çok büyük problemlerle karşılaşabilmektedir. 

Tecrübeli bir kadroya sahip olan ve fiyatta. Ekonomi ilkesini prensip edinen firmalarla çalışmanız sonrasında alacağınız müşteri desteği ise sizi oldukça rahatlatacaktır. İşe başlamadan önce iyi bir araştırma ile uygun fiyatta ve kaliteli işçiliği olan firmaları bulmanız başlangıç için iyi bir adım olacaktır.

 

Sabit cam tavan, kış bahçeleri, teras ve balkonlara uygulanabilen bir sistemdir. İlk önce tahta veya demir bir iskelet oluşturun. Tavan çerçevesini yaptıktan sonra çerçeveyi yapmak için alüminyum doğramadan yapılmış 4 + 4 veya 5 + 5 lamine cam kullanın. Bu malzemeler uygun malzeme ve teçhizat kullanılarak çatıya monte edilir ve su ile izole edilir. Günümüzde cam çatılar genellikle evlerde ilk tercihtir ve birçok ticari alanda kullanılmaktadır. Cam tavanın alt kısmı katlanır cam balkon sistemi ile kapatılabilir ve şık bir alan yaratabilir.

Sabit Cam Çatı Sistemleri

Sabit cam çatı sistemler ile kapatılan ve alt destek sistemlerinde yüksek gökdelenlerde olduğu gibi sağlam çelik kullanılan yapılar genel itibari ile evlerimiz, fazla yüksek olmayan binaların teras katları, genel olarak bütün binaların çatı katları, seraların üstleri ve yan duvarları cam çatı sistemleri ile kapatılabilmektedir.

 
Yapıların cam çatı sistemleri ile kapatılması gün ışığından daha fazla yararlanmanızı sağlayacaktır. Ancak tabi ki cam çatı sistemlerinde kullanılan camların çok kaliteli ve bu iş için uygun olarak üretilmiş olması gerekir. Kaliteli üretilmiş bir cam çatı sistemi metal çatı sistemlerinden daha sağlam olabilmektedir.

Sabit çatı uygulamaları oldukça güvenli uygulamalardır. Kullanılan camlar klasik camlar olmayıp, ciddi darbelerle dahi kırılması oldukça zor olan camlardır. Tabii, uygulamanın projelendirilmesine göre ısı cam kullanılarak da gerçekleştirilebilen uygulamalar ısı geçirgenliği bakımından da büyük avantajlar sunar. Doğru biçimde inşa edilmiş Sabit çatı çözümlerinin ısı geçirgenlik faktörü son derece düşüktür. Hatta bu nitelikteki camların diğer tüm çatı çözümlerinden çok daha düşük geçirgenliği olduğu söylenebilir. Ayrıca su geçirgenliği sıfır olan bu uygulama ile inşa edilen çatının sızdırma riski normal olarak bulunmamaktadır. Dilediğiniz alan için Sabit çatı uygulaması yaptırmak için bizi arayabilir, fiyatlar ve uygulama özellikleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tabii çok daha mukavemeti yüksek uygulamalar isteyen müşterilerimiz için temperli camlar kullanarak gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımız da bulunmaktadır ki, bu sistemlerin zarar görmesi neredeyse imkansızdır.

Açılması gerekmeyen çatılarda güvenle kullanılabilecek kaliteli çözümlerden olan Sabit Cam Çatı uygulamaları, uzun ömürlü ve faydalı uygulamalardır. Farklı cam kalınlıkları ile güvenlik seviyesi artırılabilen Sabit Cam Çatı uygulamaları, yıllarca ilk günkü formunu koruyabilmekte, kısa vadede herhangi bir bakım gerektirmemesinden ötürü maliyet bakımından geleneksel çatılarla kıyaslandığında uzun vadeli fiyat avantajı sunmaktadır. Siz de hemen modern tasarımlar ve donanımlarla mükemmel bir sabit cam çatı yaptırın, gün ışığına doyarken konforun tadını çıkarın.

Şeffaf Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.