Teras Üstü Cam Kapatma : Geniş teraslara sahip olan insanların en çok şikâyet ettikleri nokta genelde aşırı güneş alması. Ya da fazla yağmurdan zeminlerinin yıpranmasıdır. Bu yüzdende teraslarının üzerini kapatarak daha kullanılabilir hale getirmek istiyorlar.

teras ustu cam kapatma 1 210x300 - Teras Üstü Cam Kapatmateras ustu cam kapatma 2 210x300 - Teras Üstü Cam Kapatma

 

Bu düşüncelerinde de son derece haklılar bazen güneş ve yağmur gibi mevsimsel olaylar teraslarınızı aşırı derecede yıpratabilir ve kullanım alanlarınızın görselliğini bozabilir.

Teras Üstü Cam Kapatma

Eğer balkonunuz aşırı güneş almıyorsa kiremit çatı kapama ya da ahşap kapama yaptırıp az gelen güneşi de engellemek istemiyorsanız. Teras cam kapamalar yaptırabilirsiniz. Bu şekilde hem az güneş alan balkonunuzun güneşini kesmemiş olursunuz hem de yağmur ve kar gibi doğanın yıpratıcı etkisinden teraslarınızı korumuş olursunuz.

teras ustu cam kapatma 3 300x165 - Teras Üstü Cam Kapatmateras ustu cam kapatma 4 300x165 - Teras Üstü Cam Kapatma

Cam kapama teraslar son derece şık ve modern görüntüsü ile dikkat çekmektedir. Her şeyden önemlisi terasınızın daha aydınlık gösterecek ve güneş almasını engellemeyecektir. Özellikle de engin teraslarda yapılan hobi bahçeleri içinde son derece faydalı olan güneşi daha iyi yansıtacaktır. Teras cam kapamalar ile her zaman farklı bir teras tasarımı gerçekleştirmiş olursunuz.

iletisim - Teras Üstü Cam Kapatma

Bir önceki yazımız olan Teras Cam Kapatma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategoriler: Cam Çatı