Teras Üstü Cam Kapatma

Teras Üstü Cam Kapatma : Geniş teraslara sahip olan insanların en çok şikâyet ettikleri nokta genelde aşırı güneş alması. Ya da fazla yağmurdan zeminlerinin yıpranmasıdır.

Bu yüzdende teraslarının üzerini kapatarak daha kullanılabilir hale getirmek istiyorlar.

Terasların veya üst katlardaki üzeri açık olan alanların üzerinin ve etrafının kapatılması uygulamalarıdır teras kapatma uygulamasında teras çelik konstrüksiyon yapılarak üzerine OSB ziftli yalıtım şıngıl uygulanır konstrüksiyon arasına taş yünü tavana alçıpen yada isteğe bağlı olarak ahşap lambri uygulanır. Diğer bir uygulama ise çelik konstrüksiyon üzeri polikarbon uygulamasıdır yalıtım sıcak soğuk açısından şıngıl uygulaması daha iyi yalıtım sağlamaktadır.

Bu düşüncelerinde de son derece haklılar bazen güneş ve yağmur gibi mevsimsel olaylar teraslarınızı aşırı derecede yıpratabilir ve kullanım alanlarınızın görselliğini bozabilir.

Teras Üstü Cam Kapatma

Eğer balkonunuz aşırı güneş almıyorsa kiremit çatı kapama ya da ahşap kapama yaptırıp az gelen güneşi de engellemek istemiyorsanız. Teras cam kapamalar yaptırabilirsiniz.

Bu şekilde hem az güneş alan balkonunuzun güneşini kesmemiş olursunuz hem de yağmur ve kar gibi doğanın yıpratıcı etkisinden teraslarınızı korumuş olursunuz.

Teras kapatma sistemi, hemen hemen her balkon için gerekli olan teras kapama ve balkon soğutma uygulaması olarak adlandırılır ve İstanbul’da yaygın olarak kullandık. Bu noktalara çatı katları ve dubleks daireler, balkon ve çatı katları da denir. Genel olarak, ölçüm sonuçlarına göre fiyat vereceğiz. Çatı balkonunun kapatılması sürecinde kullanılan malzemeler ve gerekli balkon kapatma modeli hakkında detaylı bilgi alacaksınız.

Cam kapama teraslar son derece şık ve modern görüntüsü ile dikkat çekmektedir. Her şeyden önemlisi terasınızın daha aydınlık gösterecek ve güneş almasını engellemeyecektir. Özellikle de engin teraslarda yapılan hobi bahçeleri içinde son derece faydalı olan güneşi daha iyi yansıtacaktır. Teras cam kapamalar ile her zaman farklı bir teras tasarımı gerçekleştirmiş olursunuz.

Teras Kapatmalar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.