Motorlu Cam Çatı

Motorlu cam çatı temizliği sanıldığının aksine göründüğünden ve düşünüldüğünden çok daha kolaydır.

Cam çatıların camlarının giydirildiği yapının sağlamlığı sayesinde üzerinde yürünebilir. Camların hareket alanı temizliğe uygundur.

Motorlu Cam Çatı Nedir?

Motorlu cam çatı sistemleri ile estetiğin yanında sağlanan birçok fayda gözlemlenmiştir. Hareketli cam çatı ile yalıtım kalitesi büyük oranda artar. Gün ışığını absorbe ederek kış aylarında güneş ısınını korur.

Yaz aylarında ise, cam çatılar ile yaşam alanının içerisindeki ısıyı dengede tutar, güneş ışığının parlaklığını gözler ve güneş ışığı fazlalığına göre ısı dengesini sağlar. Bu şekilde soğuk hava dışarı çıkmaz. Bu avantajların yanında, hareketli cam çatı sistemlerinde camlar, karşılaşabilecek bütün doğa olayları ve kötü hava şartlarına karşı zarar almayacak ve vermeyecek şekilde tasarlanmışlardır.

Kötü hava koşullarına karşı prototip çatılara en ağır şekilde yağmur, kar ağırlığı, fırtına, rüzgâr sertliği gibi karşılaşılabilecek durumlar uygulanmıştır. Yağmur sırasında oluşabilecek sızıntılara ya da kar altında kalan hareketli cam çatının ağırlık korumasına karşın güçlendirilmiş camlar. Kullanıldığı yılların uzunluğu ile fonksiyon kaybetmez.  Cam çatı sistemleri ilk günkü gücü ile rahat ve güvenli bir yaşam alanı sunar.

Cam Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git