Motorlu Cam Çatı

Motorlu cam çatı temizliği sanıldığının aksine göründüğünden ve düşünüldüğünden çok daha kolaydır.

İstenilen oranda açılabilir. 4 / 3-5 / 4-1 / 2-10 / 9-10 / 8 vb. Su alınmaması için drenaj mantığı ile çalışır. Minimum çatı eğimi% 15’tir. Camlar 10 mm (5 + 5) lamine edilmelidir. Polikarbonat, yansıtıcı, renkli vb. Camlarda kullanılabilir. Cam sistemi kullanılırken maksimum genişlik 1500 mm’dir (karlı alanlarda 1300 mm) Camın boyuna uzunluğu 3 metreyi geçmiyorsa tekerlek eklenerek uygulanabilir. İnşa edilecek alanda boyut sınırı yoktur. Havuz çitli kafe ve restoranlar, teraslar, bahçeler vb. Tüm alanları ihtiyaç duyduğunuzda kapatabilirsiniz. Kullanılan motorlar her 25 metrekarede (25 metrekare / 1 motor) olup, sigara yasağından etkilenen işyerleri için ideal bir çözümdür. İstenilen renkte yapılabilir. Kullanıcının tüm aksesuarları paslanmaz çeliktir. 2 yıl sistem yedek parça garantisi vardır.

Cam çatıların camlarının giydirildiği yapının sağlamlığı sayesinde üzerinde yürünebilir. Camların hareket alanı temizliğe uygundur.

Motorlu Cam Çatı Nedir?

Motorlu cam çatı sistemleri ile estetiğin yanında sağlanan birçok fayda gözlemlenmiştir. Hareketli cam çatı ile yalıtım kalitesi büyük oranda artar. Gün ışığını absorbe ederek kış aylarında güneş ısınını korur.

Yaz aylarında ise, cam çatılar ile yaşam alanının içerisindeki ısıyı dengede tutar, güneş ışığının parlaklığını gözler ve güneş ışığı fazlalığına göre ısı dengesini sağlar. Bu şekilde soğuk hava dışarı çıkmaz. Bu avantajların yanında, hareketli cam çatı sistemlerinde camlar, karşılaşabilecek bütün doğa olayları ve kötü hava şartlarına karşı zarar almayacak ve vermeyecek şekilde tasarlanmışlardır.

Kötü hava koşullarına karşı prototip çatılara en ağır şekilde yağmur, kar ağırlığı, fırtına, rüzgâr sertliği gibi karşılaşılabilecek durumlar uygulanmıştır. Yağmur sırasında oluşabilecek sızıntılara ya da kar altında kalan hareketli cam çatının ağırlık korumasına karşın güçlendirilmiş camlar. Kullanıldığı yılların uzunluğu ile fonksiyon kaybetmez.  Cam çatı sistemleri ilk günkü gücü ile rahat ve güvenli bir yaşam alanı sunar.

Cam Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.