Teleskopik Çatı Merdiveni

Teleskopik Çatı Merdiveni: Çatı merdiveni tavan arasına ulaşmak amacı ile kullanılan merdivenlerdir. Birçok değişik malzemeden üretilse de teleskopik çatı merdiveni en çok tercih edilen merdiven modelidir.

Daha sağlam, daha uzun ömürlü ve ekonomik olması sebebi ile çok tercih edilir. Çatı merdivenleri katlanır ve toplanır sistemde üretilebilir.

Çatı Merdiveninin Avantajları

Sabit çatı merdivenleri bulunduğu yerde fazla yer kayıpları ve çirkin bir görüntü sağlayabilir. Çatı merdiveni ise teleskopiği sayesinde gerekli olduğunda kolayca tek bir hareketle açıldığından hem pratiktir hem de yer açısından tasarruf sağlar.

Çatı Merdiveni Çeşitleri Nelerdir?

Çatı merdivenlerinin metal, lüx metal, teleskopik, alüminyum, ahşap ve makaslı gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Metal çatı merdivenleri katlanabilir özellikleri sayesinde hem pratiktir, hem de şık bir görüntü sağlar.

Dar yerlerde bile rahatlıkla kullanılabilir. Lüks metal merdiven ise kullanılan malzemenin kalitesinden dolayı uzun ömürlü olup paslanmaz ve güvenilir stoplama mekanizması sayesinde tehlikeleri önler.

Teleskopik çatı merdivenleri kişinin isteğine göre şekil alabileceğinden iç mimariye önem veren kişiler için tasarlanmıştır. Çatı odasında yer kazandırır.

Çatı Merdivenleri Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.