Çelik Çatı Sistemleri

Çelik Çatı Sistemleri: Son dönemlerde gelişen teknolojiler yapılan evlere de yansımış ve özellikle de çatı konusunda çok fazla seçenek ortaya çıkmıştır. Ancak birinci dereceden deprem bölgesi olan ülkemiz için kullanılabilecek.

En iyi çatı sistemi çelik çatı sistemleridir. Sıcak ya da soğuğa karşı etkilenmemeleri ve son derece dayanıklı olmaları.

Dayanıklı çelik çatı uygulamaları, sökülmesi ve tekrar kullanılması kolay bir yapıya sahiptir. Çatıda çelik sistemlerin kullanılması çatlaklara veya kırılmalara neden olabilir. Özellikle doğal afetlerin sık yaşandığı bölgelerde çelik sistemler daha çok tercih edilmektedir. Malzemenin dayanıklılığı, esnekliği ve taşınabilirliği nedeniyle direnç derecesi çok yüksektir. Bu malzeme çarpma sırasında kırılmaz, hafif ve esnektir ve depremlerin etkisini azaltabilir. Modern ve yeni bina çatılarının çoğu çelik yapılardan yapılmıştır. Binayı kaplayan çelik yapı, çini ve ahşap gibi malzemelerden daha dayanıklıdır. Çelik, sert ve dayanıklı demir profillerden yapılmıştır. Doğal afetlere karşı güçlü bir dirence sahiptir. Seramik karolar ve ahşap yapılarda can güvenliğini tehlikeye atmayacaktır. Son zamanlardaki avantajları nedeniyle, çelik çatılar çok yaygın hale geldi.

Çelik ÇatıSebebiyle çelik çatılar son yıllarda oldukça fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Aynı zamanda normal bir çatıya göre çok daha uygun bir fiyata sahip olan çelik çatılar. Bu yönüyle de kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir.

Çelik Çatı Sistemleri Nedir?

Çelik çatılar normal çatılara oranla çok daha sağlam olduklarından ileriye dönük olarak size herhangi bir sorun çıkarmazlar. Çünkü hem normal çatılardan daha düşük bir fiyatı olması. Hem de herhangi bir arıza ile sizin başınızı ağrıtmayacağından hem ilk aşamada normal bir çatıya göre çok daha fazla tasarruf ederek çelik çatı sistemleri kurabilir.

Çelik Konstrüksiyon Sistemleriİleriye dönük olarak da bakım gerektirmeyeceği için bakım masraflarına vereceğiniz para da cebinize kalır. Aynı zamanda da çok iyi bir şekilde yalıtım sağlamış olursunuz.

Çelik Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.