Skylight Şeffaf Cam Çatı Sistemleri

Skylight cam çatı ve teras sistemleri; iş yerinizin, evinizin, ofisinizin, villanızın ya da çiftliğinizin mimari yapı özelliklerine uyumlu olarak dizayn edilmiş, kış bahçenizin çatısında üst düzey performanslı ısı kontrol cam ve özel ışık profilleri içermektedir.

Hem ön hem de yan cephede ısı yalıtımlı, elektrostatik boyalı, ısı konfor camlı, yan tarafa kayabilen sürmeli alüminyum sistemleri, kış bahçeleri perde sistemleriyle de tamamlanıp doğayla iç içe geçmiş mekânlar elde etmenizi sağlamaktayız. Otomatik açılabilen hareketli cam çatı ve sabit cam çatı sistemleri olarak da uygulamalarımız mevcut durumdadır. Bu uygulamayla yapılabilecek alanlar; kış bahçeleri, teras kapamaları, ofisler, restoranlar, iş yerleri ve kafeler olacak şekilde sıralanabilir.

Skylight çatı sistemi; kalabalık ve yoğun iş merkezlerini aydınlatmak, karanlık yerlerde gün ışığı aydınlatmak, yüksek tavanları aydınlatmak ve uygulama alanında cinsel görünüm elde etmek için günümüz mimari tasarımında sıklıkla kullanılan ışıklık çatı sistemine uygulanabilir. Çelik yapılara kolaylıkla uygulanabilen çatı sistemi, sağlamlığının ve dayanıklılığının tercih edilmesinin ana sebebidir. Çatı sistemi, binalarda doğal aydınlatmanın en basit ve en pratik yöntemidir, gün ışığı kullanımını en üst düzeye çıkarabilir ve enerji tasarrufu sağlayabilir.

Skylight Cam Çatı Kullanım Alanları

Sizlere özel olarak sunacağımız ve daha ayrıntılı bilgi alabilmek için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Ayrıntılı bilgi ve özel tasarımlar için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. Sizler de teras, kış bahçesi, çatı ve balkon sistemlerimizi tercih ederek rahat bir nefes alabilirsiniz. Skylight cam çatı sistemleri aynı zamanda teras kapatma sistemleri olarak da tanınabiliyor. Bu sistemler, teras gibi alanlarınızı yeterince kullanamamanız ya da fayda sağlayamamanız açısından önemlidir.

 

Firmamızla iletişime geçerek dilerseniz cam kaplı çatı sistemlerini ve sabit çatı sistemleri şeklinde yaptırabilirsiniz. Söz konusu olan bu sistemler sayesinde bahçenizin ya da teras gibi alanlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Mevsim değişikliklerinden herhangi bir şekilde etkilenmeden sevdiklerinizle oturabilir ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Soğuk geçen kış mevsiminde kar yağışını dahi seyredebileceğiniz sizlere özel ürün tasarımlarımız için direkt olarak firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

 

Ülkemiz genelinde cam kaplı çatı ve kış bahçesi uygulamalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmalar arasında yer almanın haklı gururu ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Teras kapatma sistemleri ve cam çatı sistemleri, tamamıyla sizlerin uygulama yapılabilecek olan alanlarınıza göre hazırlanmaktadır. Çelik konstrüksiyon veya tamamıyla alüminyum yapılı konstrüksiyon üstüne kurduğumuz çeşitli sistemler şık ve estetik görünümüyle iş yerlerinize ve evlerinize değer kazandırmaktadır. Sizler de estetik görüntüsü ve kolay kullanımı sayesinde bu sistemleri dört mevsim kullanabilirsiniz. Konforu ve estetiği birlikte sunan modern sistemler, her türlü alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cam Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.