Sabit Cam Çatı Sistemleri

Sabit Cam Çatı Sistemleri: Çatınızı ister sabit, ister hareketli camlarla kaplayabilirsiniz. Çatının cam ile kapatılması, en sağlıklı yöntemlerden biridir.

Cam çatı uygulamalarıyla, güneş ışığından doğrudan yararlanmak mümkün olabilecektir. Etrafı rahatça seyredebilmek, manzara keyfi yaşamak için, siz de cam çatı tercihinde bulunabilirsiniz.

Sabit Cam Çatı Sistemleri Avantajları

Cam çatı uygulamaları konusunda, en başarılı firma, hiç şüphesiz Albayrak Yapı & İnşaat firmasıdır.  Müşterilerine sabit ve hareketli cam çatılar sunan firma ile hiç tereddüt etmeden çalışabilirsiniz. İhtiyacınız olan cam çatılara, Albayrak Yapı & İnşaat adlı firma ile birlikte, avantajlı fiyatlarla sahip olabileceksiniz. Cam çatı yaptırmak isteyen dostlarınıza bu firmayı önermeyi unutmayınız.

Yapıların çatıları, pek çok farklı biçimde inşa edilebilir. Geleneksel kiremit ve shingle gibi uygulamaların yanı sıra, bu uygulamaların gerçekleştirilmesinin mümkün olmadığı ortamlarda Pleksi veya cam uygulamalar gerçekleştirilebilmektedir. Tabii eski sistem Sabit Cam Çatı uygulamaları ile modern uygulamalar arasında ciddi farklar söz konusu olduğundan bu sistemler farklı bir kategoride değerlendirilmelidir.

Zira geleneksel olarak uygulanan, hepimizin bildiği apartman aydınlığı uygulamaları ile bizim mevcut teknoloji koşullarında vermekte olduğumuz Sabit Cam Çatı hizmetleri oldukça farklıdır.

Her şeyden önce modern Sabit Cam Çatı uygulamalarında standart camlar kullanılmaz. Çok daha dayanıklı ve yalıtımlı camların kullanıldığı yeni nesil uygulamalar sayesinde cam çatıların zarar görmesi için çok şiddetli darbeler alması gerekir ki, standart bir dolu yağışı dahi bu etkiyi ortaya koyamaz.

Modern tasarıma sahip sabit cam çatı sistemi; cafe, restaurant, teras ve kış bahçelerinde modern bir hava sunar. Çeşitli tasarımlara sahip ürün seçenekleri dayanıklı bir yapıya sahiptir ve uzun yıllar kullanım için idealdir. Kış mevsiminde soğuk hava nedeniyle terasta sorun yaşarsanız, sabit cam çatı sayesinde görüntü kaybı olmadan daha rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde çözmek için düşük maliyetli ve ekonomik uygulama yöntemleri kullanıyoruz.

Cam Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.