Hareketli Tente

Hareketli Tente: Hava koşullarından veya güneşten korunmak için belli periyotlarda kapatılıp, diğer zamanlarda açılabilen.

Tente uygulamalarını, kahvehane, restoran, kafe, gösteri merkezi ve benzeri çok büyük alanların üzerinin kapatılması için kullanabilirsiniz. Bunun için alan büyüklüğünün bir önemi bulunmamaktadır.

Zira alana inşa edilecek iskelet üzerine uygulamanın izin verdiği sınırlar dahilinde kullanılan en büyük parçalardan oluşan bir sistem kurulacak ve yüzlerce metre kare büyüklüğündeki alanlarda dahi tente uygulamaları kullanılabilmektedir.

Özellikle kapalı alanlarda sigara içilmemesi ile ilgili yönetmeliklerden sonra yaygın biçimde kullanılmaya başlanan. Tente uygulamaları, kullanım kolaylığı ve maliyetleri nedeniyle pek çok işletme tarafından tercih edilmektedir. Tente sistemleri elle kontrol edilen sistemler olabildiği gibi, bir motora bağlı olarak elektronik olarak da kontrol edilebilmektedir.

İster yere sabitlenmiş, ister tekerlekli sistem olsun, hareketli tente modellerimiz oldukça kullanışlıdır. Kutu tenteler ve mafsallı tente sistemleri kullanılarak üretilmektedir. Hareketli tente aynı anda hem sol hem de sağ yönde açılabilen bir tente olmakla birlikte, diğer tente açık tutularak tente kullanım alanının belirlenebilir. Bu modelde, tenteleri korumak ve yağmur suyunun tenteler arasından aşağı akmasını önlemek için yapının üst kısmına alüminyum koruyucu bir çatı yerleştirilmiştir. Branda işlevi müşteri ihtiyacına göre değişmektedir.

Tente Sistemleri  Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.