Ahşap Carport

Ahşap carportlarda kullandığımız tüm ürün ve aksesuarlar 1. sınıf kalitedeki ahşap malzemelerdir.

Yerli çamdan imal edilen ahşap ile uygulanan carportların maliyeti son derece uygundur. Açık otopark sistemlerinde başlıca, ahşap carport ve metal tek kanat taşıyıcılı carport hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.

Carportlar bir çok açıdan avantajı olan uygulamalardan bir tanesidir. Öncelikle otomobil ve daha büyük ölçekli araçlar için tam bir koruma sağlar.

Ahşap Carport Nedir ?

Bu sayede aracını güneş yanıklarından, dolu darbelerinden ve dışarıdan gelebilecek cisimlere karşı %100 korunmuş olur. İstenilen ölçülerde ve modelde imal edilen ahşap carportlar oldukça modern ve estetik bir görünüme sahiptir.

Standart ölçülerin ve modellerin tamamen dışında üretim yapmaktayız. Bu sayede müşterilerimize oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

İstenilen büyüklükte kapalı veya yarı açık garajlar ve otoparklar yaptık. Kullandığımız malzeme, kullanım yerine ve amacına bağlı olarak ahşap karkaslardır. Evin dışına ve işyerine zarar vermeden aracı korumanızı sağlar. Aracınızı yazın zararlı güneş ışığından koruyabilir, ilkbahar ve kış aylarında aracınızı park ettikten sonra ıslanmadan evinize ulaşabilirsiniz. Özel yağmur oluğu sayesinde biriken yağmur sularını zemine taşıyabilir. Garaj veya otoparkların yapımı ve bakımı hakkında daha detaylı bilgi almak, keşif veya fiyat talep etmek için lütfen bizi arayınız. Fiyatlarımız istediğiniz ölçüye veya aracın marka ve modeline göre belirlenmektedir.

Cartportlar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.