Garaj Kapama

Garaj Kapama: Araçların dış faktörlerden korunması amacıyla açık otopark sistemleri son derece doğru bir tercih olacaktır.

Bu otopark kapatmalarda aracın dışarıdan gelebilecek maddelerden, güneş ışınlarından ve kötü hava koşullarından korumak mümkün olmaktadır.

Garaj Kapama Nasıl Uygulanır ?

Garaj kapatma uygulamalarımız çoğunlukla tek kanat taşıyıcılı carport şeklindedir. Bu uygulamada kullanılan metal kolonların ilk öncelikle statiği hesaplanmaktadır. Daha sonra hazırlanan teknik çizimler ve hesaplanan statiğe uygun olarak taşıyıcı metal kolonlar atölyemizde imal edilmektedir.

İmal ettiğimiz tüm kolonlar ve aksesuarlar elektrostatik boyalı olarak uygulama alanına gönderilir. Firmamızın değişmeyen kuralları daima kalite, hizmet, vaktinde teslim ve uygun fiyat olmuştur. 

Hizmetlerimiz, kapı önü sundurma sistemleri, carport ve açık otopark sistemleri, modern verandalar ve gölgelendirme sistemlerini kapsamaktadır.

Özellikle garaj sisteminde polikarbonat kullanıldığında mevcut açık alanlara rahatlıkla uygulanabilir. Aracınızın zararlı güneş ışığından ve yağmurdan korunmasını sağlıyoruz. Bu malzeme; cam veya diğer malzemelerden daha hafif ve sağlamdır. Montajı yapılacak braket mekanizmasına kolaylıkla monte edilebilir. Mevcut alanınıza veya park edilecek araç sayısına göre istenilen büyüklükte yapılabilen düşük maliyetli açık garajlardır. Dahası; konut veya konut bahçelerine, benzin istasyonlarına ve açık otoparklara kurulur. Bu süreçte fiili garaj kapanış fiyatı en uygun seviyededir.

Açık Otopark Sistemleri Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.