Açılabilir Şeffaf Cam Çatı Sistemleri

Açılır cam çatı sistemleri bulunan kış bahçeleri sayesinde bulunan bahçenizi hem çok daha görsel güzelliği bulunan bir hale hemde oldukça modern bir görünüme kavuşturarak kendinizi daha ön planda bulundurma imkanına sahip olabilirsiniz.

Diyelim ki güzel, büyük bir bahçesi bulunan bir eve sahipsiniz ve kış aylarına girildiği zaman bahçenizi yine aynı şekilde kullanmayı düşünüyor ve çok daha iyi şartlar içerisinde kullanmak istiyorsanız, bu konuda kesinlikle yetkili firmalara başvurup gerekli cam çatıları bulunan kış bahçeleri için isteklerinizi dile getirmeniz yeterli olacaktır.

Çünkü firmaların kış bahçelerinin çatı kısmını cam çatı yaparken birden farklı tercihi sizlere sunuyor. Olması ve bu konuda sizlere herhangi bir sorun yaşatmıyor olması, sizlerin çok daha iyi bir cam çatısı bulunan ve çok daha kullanışlı olan kış bahçelerine sahip olmanızı sağlamaktadır.

Hareketli açılır açılır tavan sistemi, doğanın olumsuz etkilerinden arınmış, gün ışığı dolu bir ortam yaratmak için tasarlanmıştır. İster özel ister ticari amaçlı olsun bu sistem kullanılarak; her türlü açık alan, tıpkı kapalı ancak şeffaf alanlar gibi modaya uygun ve pratik hale getirilebilir. Sistem, panellerin birbiri ile hareket ettirilerek açıldığı ve sabit bir modül üzerinde toplandığı çatı kaplama sistemidir. Mahya boyunca mahyadan aşağıya açılabilir, gerekirse manuel olarak açılabilir veya motor ile alttan mahyaya açılabilir. Sistem oluşturulurken termal köprülü özel alüminyum profiller ve isteğe bağlı polikarbonat veya cam kaplama malzemeleri kullanılacaktır. Özel alüminyum profillerin kullanılması sayesinde mekanınız için daha güzel bir görünüm sağlayabilecek bir konsol yapısına gerek kalmaz.

Açılır Cam Çatıların Kullanım Alanları

Özellikli olarak geniş bahçeleri bulunan evlerin çok daha rahat bir şekilde kış bahçesi sahibi olabilecek olması. Kesinlikle ama kesinlikle bu kış bahçelerinin çatı kısımlarının cam şeklinde bulunmasını sağlaması tercih edilmektedir. Üstelik zaman zaman cam çatı sistemleri üzerine korkuları bulunan ve bu konudan çekiniyor olduklarından dolayı cam çatı sistemleri kullanımından vazgeçme eşiğine gelerek bir süre sonra olumsuz düşüncelerine yenilip vazgeçen insanların sayısının fazla olduğunu görebiliyoruz.

 

Fakat sizlere cam çatı sistemleri kullanımı konusunda herhangi bir sorun yaşamayacak olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü yetkili firmalar cam çatı sistemleri konusunda kullanıyor oldukları malzemelerin. Ve ürünlerin garantisini sizlere veriyor, ne özellikleri bulunduklarını net bir şekilde sizlere bilgisini vererek içinizi çok daha rahat hale getirebiliyor.

 

Buda cam çatı sistemlerinden asla korkmamanız gerektiğini ve herhangi bir sorun yaşamayacak olduğunuzu gösteriyor. Sizlerde cam çatı sistemlerini kullanacak olursanız gerekli firmalara başvuru yapabilirsiniz.

Cam Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.