Teras Üstü Cam Çatı: Teras, çatı katlarının vazgeçilmez unsurlarındandır, hatta kimilerimiz sahip olduğumuz evleri sırf terasları için satın alırız. Ancak açık teras tüm yapıları için bir problemdir.

Gerek iklim koşullarının etkisi gerekse konfor koşulları bakımından Cam teras kapatmaları kullanmak modern zamanlarda yapılarımız için yapacağımız en doğru yatırımlar arasında yer alacaktır.

Zira gökyüzünün rengini yitirmeden çevre koşullarından korunmak bu şekilde mümkün olabilmektedir.

Genellikle yazın kullanılan teraslar kışın açık tutulur ve hava koşullarının (yağmur, kar, dolu gibi) olumsuz etkileri de teras katına zarar verebilir. Seramiklerin ve ek yerlerinin zarar görmesini önlemek için teras kaplama seçeneği olası tüm sorunları ortadan kaldıracaktır. Uygulama sayesinde uygulama yerinde ısı kaybı minimuma indirilebilir. Dairenin çatısını kapalı tutar ve terasın çatısının büyük ölçüde ısı tasarrufu sağlayacaktır. Kışın, kullanımı azaltılmış bir terası evinize entegre edebilir ve bir oda olarak kullanabilirsiniz.

Teras Üstü Cam Çatı Nedir?

Terasın yapısına göre farklı standartlarda üretilebilen Cam teras kapatmaları ile yapının görünümüne zarar vermez, bilakis ona mükemmel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Açılıp kapanabilen uygulamalar sayesinde dilediğiniz saman bütününü açabildiğiniz Cam teras kapatmaları dilediğinizde hiç yokmuş gibi kullanabildiğiniz çözümlerdir. Tabii camın bir ömrü olmadığını hesaba katacak olursa bakım gerektirmeyen ve uzun ömürlü bir çözüme de kavuşmuş olacağınız sonucuna ulaşmak mümkün olacaktır.

Teras Kapatmalar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.