Teras Cam Kapatma

Üzeri ve etrafı açık olan terasın isteğe göre yan ve üst taraflarının sabit ya da açılır kapanır özellikli olarak tasarlanan sistemdir. Talep doğrultusunda bu kapatma işlemi cam ile yapılabilir. Buna Teras önü cam kapatma işlemi denilir.

Özellikle son yıllarda birçok evde balkon kapatmak için kullanılmaya başlanmış bir diğer seçenekte Katlanır cam balkon sistemidir. Her türlü mekânın şekline uygun olarak tasarlanabilir. Isı yalıtımı özelliği ile sıcaklığın korunması sağlanmaktadır. Katlanma özelliği sayesinde istenilen taraf açılıp kapanabilir. Balkonu evin içine alarak dışarıdan gelebilecek yağmur suyu ve toz engellenmektedir. Ses yalıtımı özelliği ile dışarıdaki gürültüden etkilenme oranı düşürülmektedir. Bu sistem ile mekânın çok daha modern görünmesi sağlanmaktadır.

Günümüzde hafifliği ve sağlamlığı ile en ön sırada yer alan PVC doğrama sistemleri, dayanıklı ve çok kullanışlı bir tasarım sistemidir. Ahşap, cam veya alüminyum doğramalar ile aralarındaki en belirgin fark, aşınmaya dayanıklılığıdır. Kapı ve pencere uygulamalarında genellikle tercih edilen mekanik ve oldukça dayanıklı bir sistemdir.

  1. Ateşe dayanıklıdır.
  2. Hava şartlarına ve kimyasal aşınmalara dayanıklıdır.
  3. Diğer ürünlere göre hafiftir.
  4. Fiyatı diğer ürünler ile karşılaştırıldığında uygundur.
  5. Dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanıma uygundur.

Kış aylarında soğuktan, yaz aylarında ise sıcaktan bunalmamak için tercih edilen, Giyotin Cam sistemleri farklı cam renkleri ile de uygulanan sistemdir. Teleskopik cam sistemi de denilmektedir.

Motor, kaliteli cam ve emniyet özellikleri ile şık ve estetik bir mekân görünümü sağlanmaktadır. Uygulanmak istenen mekânın şekline ve alanına göre, İsteğe bağlı olarak model tasarlanabilmektedir.

Teras Cam Kapatma Avantajları

Bu sistem, Hareketli küpeşte sistemi olarak da adlandırılmaktadır. Uzaktan kumanda sistemi ile de kontrol edilebilir özelliktedir. Tüm hava şartlarına karşı dayanıklı yalıtım işlemleri uygulanmaktadır. Hareketli küpeşte sistemlerinde arıza problemi yaşanmamaktadır. Estetik ve şık görünümü sayesinde diğer sistemlerden belirgin şekilde ayırt edilmektedir.

Şeffaf Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git