Polikarbon Çatı: Çatı uygulamalarında pek çok farklı yöntem kullanılabilmektedir. Bu kapsamda Polikarbon çatılar ışık geçirgenliği bakımından özellikle gün ışığına ihtiyaç duyulan alanlarda yoğun biçimde kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra

büyük ağırlıkların uygulanmasın mümkün olmadığı çatılarda Polikarbon çatı uygulamaları yoğun biçimde kullanılmaktadır. Uzun ömürlü ve pratik bir ürün olan

Polikarbonat paneller, farklı kalınlıklardan ve niteliklerde tercih edilebilmektedir. Bu özellikleri Polikarbon çatıların kaplama ürünlerinin dekoratif ürünler olarak da kullanılabileceğini söyleyebilmek mümkündür. Her türlü sundurma için güvenle kullanılabilen ürünler, çatıların kapatılmasında da oldukça etkili bir malzeme olduğundan söz edebilmekteyiz. Modern teknolojinin sunduğu imkanlardan da faydalanarak farklı formlara sokulabilen ürünler sayesinde mükemmel çözümlere en uygun maliyetle ulaşmak mümkün olmaktadır.

Işık geçirgenliği yüksek, cama yakın ısıya, kimyasallara, çizilmeye ve darbeye dayanıklı şeffaf plastik malzemelerdir. Polikarbonat levhalar genellikle çatı ışıklık projelerinde şeffaf ve süt beyazı renklerde kullanılır ve genellikle endüstriyel yapılarda kullanılır. Ancak bu renklerin yanı sıra beyaz, bronz, mavi, yeşil, turkuaz gibi renkler isteğe bağlı olarak estetik amaçlı kullanılmaktadır.

Polikarbon Çatı Avantajları Nelerdir?

Polikarbon çatı, endüstride, binaların çatılarının kapatılmasında, sundurmalar, otoparklar ve bekleme alanları gibi alanların üzerinin kapatılmasında kullanılabilmesi mümkündür. Hafif ve esnek yapısı sayesinde pek çok zemine uygulanabilen Polikarbon çatılar uygulandığı zemine mükemmel biçimde adapte olur ve uzun süre formunu koruyabilir. Hatta polikarbon uygulamalarının kullanım süresinin sizin değiştirmek istediğiniz tarihe kadar olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

 

Tüm petrokimya ürünlerinde olduğu gibi polikarbonat levhalarda da uzun bir kullanım ömrü söz konusudur. Fakat polikarbon uygulamalarının plastik ve diğer ürünlerden farklı ışık geçirgenliğinin olmasıdır. Siz de ihtiyaç duyduğunuz hemen her alan için bu uygulamayı elde etmek için bizi arayınız. Sektörün en yüksek standartlarının yanı sıra, uygun fiyat avantajı ile size kaliteli hizmetler sunabilmekteyiz.

Polikarbon Sistemler Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.