Hareketli Cam Tavan

Hareketli Cam Tavan: Yani sınırsız süre ile kullanılabilecek bir çözüm Hareketli cam çatı uygulamaları ile mümkün iken diğer uygulamalarda belli periyotlarda bakım gerekli olmaktadır. Bu durumda Hareketli cam çatı uygulamalarının maliyetinin yüksekliğinden söz etmek doğru olmayacak, bu ürünlerin ekonomik olduğu dahi iddia edilebilecektir. Kaldı ki firmamız Hareketli cam çatı uygulamalarında mümkün olan en uygun fiyat seviyesini kullanıcılarına sunmaktadır.

Kalite standartları üst düzey olan malzemeleri kullanarak sunduğumuz hizmetlerimiz kapsamında en yüksek kaliteye en uygun fiyatla ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Tabii Hareketli cam çatı uygulamaları kapsamında tüm çatıyı kapatmayabilir, yalnızca belli bir alanın cam olmasını isteyebilir veya sadece kapakların bu uygulama ile düzenlenmesini talep edebilirsiniz. Hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza göre biçimlene bilmektedir.

Mevsim ne olursa olsun, kimi zaman yağış nedeniyle bulunduğumuz ortamın üzerinin kapatılması gerekir. Bu durumda yine mevsim koşulları fark etmeksizin gün ışığından yoksun kalmak istemeyiz. Bilhassa açık alanı bulunan konaklama tesisleri, kafe, bar ve restoranların, özel olarak açık alanlarını tercih eden müşterilerinin memnuniyetini temin etmek maksadıyla Hareketli Cam Çatı uygulamaları yaptırdığını biliriz. Elbette Hareketli Cam Çatı ortam ferahlığı yitirilmeden yağıştan etkilenmemek için en doğru tercih olacaktır ki, mükemmel yalıtım özelliklerine sahip uygulamalar, hiçbir yağış tipini geçirmez. Bu sayede tamamen izole olmakla birlikte tam ortasında olacağınız bir mevsim deneyimi sunulmaktadır.

Tabii Hareketli Cam Çatı yalnızca ticari işletmelerin tercihi değildir. Evlerin terasları, üstü açık balkonları veya kış bahçelerinde de Hareketli Cam Çatı sistemleri kullanılabilmektedir.

Keşif sonrasında sürgülü cam tavan sistemindeki boşluğa uygun bir çözüm ücretsiz olarak sağlanacaktır. Bu sayede mekanınız ölçülecek ve istediğiniz alan için uygun projeler gerçekleştirilecektir. Bu proje, tercihlerinize ve tasarım ekibinin mükemmel çalışmasına göre şık tasarımlar yaratacaktır. Bu tasarım sayesinde istenilen estetik görünümün tüm güzelliğinden yararlanabilecekler. Müşteriler tarafından beğenildikten sonra, mekanın zarafetini sağlamak için mükemmel işçilik ve ileri teknoloji makinelerle üretim yapılacaktır. Ürün tecrübeli ustalar tarafından özenle monte edilerek mükemmel bir estetik görünüm sağlanacaktır. Kısa sürede montajı yapılan mekan bir bina gibi görünmeyecektir.

Hareketli Cam Tavan Kullanım Alanları 

Elektrik motorla mümkün olan en yüksek hızda açılıp kapanan sistemlerin, tek bir motorla 40-60 metrekarelik alanını yönetmek mümkündür. 150 cm gibi geniş parçalar halinde konstrüksiyona monte edilen camlar, ısı izolasyonlu olup, özellikle kış aylarında kullanıldıkları ortamlarda sera etkisi oluşturmaları söz konusudur. Tercih edilmesi durumda, yaz ayları için camların karartılması. Güneşin etkilerini hafifletmek maksadı ile kullanılması da elbette mümkündür.

Modern çatı sistemleri içerisinde en yoğun biçimde kullanılan hareketli cam çatı uygulamaları, her ortamda gökyüzü manzarasının yitirilmeden yüksek ışık koşullarında yaşanabilir bir alan tesis edilmesini sağlar. Faydalarına kıyasla maliyetleri oldukça uygun olan sistemler, mekana özel olarak tasarlanıp imal edildiklerinden alanla mükemmel biçimde bütünleşirler.

Hareketli Sistemler Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.