Hareketli Cam Çatı

Hareketli Cam Çatılar ve Açılır kapanır tavanlar, soğuk ve yağışlı havalarda yapıldıkları mekânı korumakta her mevsim kullanılabilir mekânlar oluşturmaktadır.

Bu mekânları oluştururken aynı zamanda estetik bir görünüm kazandırır. Açılır kapanır tavan sistemleri sayesinde yaşam alanlarını genişletir. İnşa edildiği mekânda ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Hareketli Cam Çatıların Avantajları

Sadece soğuk ve yağışlı havalarda değil aynı zamanda yaz aylarındaki kavurucu sıcaklarında etkilerini azaltır. Bu sistemlerin her mekâna uygulanacak geniş model yelpazesi ve ürünler ile çözümler sunmaktadır. Mekânın üzeri tamamen kapatılabildiği gibi tamamen açılabilmektedir. Isı yalıtımı sayesinde ısı tasarrufu sağlar.

Yağmurlu ve yağışlı havalarda su yalıtımı sayesinde içeriye su almaz. Camlar rüzgâra ve çarpmaya karşı dayanıklıdır. Tavan sistemlerinin temizlenmesi çok kolaydır. Ayrıca paslanmaz malzemeden yapılmaları sebebi ile paslanma yapmayacaktır. Bakım ihtiyaçları da oldukça az olup uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecektir. Ses yalıtımı da sağlayabilmesi sebebiyle ortamın huzurlu havasına katkı sağlar. Camlar ve çerçeveleri dış etkenlere karşı üst düzey dayanaklığa sahiptir.

Açılır cam tavan sistemlerinde mekânlara uygun çözümler bu konuda ücretsiz olarak talep edilecek keşif ile ulaşılmaya başlanacaktır. Bu sayede mekânınızın ölçüsü alınacak sizin istediğiniz alan ile ilgili uygun bir proje yapılacaktır. Proje sizin tercihleriniz ve tasarım ekibinin ince çalışması ile şık bir tasarım oluşturulacaktır. Bu tasarım sayesinde istenen estetik görünümün tüm güzelliğinden yararlanabilecektir. Müşteri beğenisi sağlandıktan sonra ince işçilik ve teknolojik makinalar sayesinde mekânın şıklığını sağlayacak üretim yapılacaktır. Bu üretim son derece deneyimli ustalar tarafından titizlikle montaj yapılarak estetik görünümün kusursuz olması sağlanacaktır. Kısa sürede montaj yapılacak uygulanacak mekânı inşaat görünümüne bürünmesine neden olunmayacaktır.

Güneş seraları ve kış bahçeleri için hareketli cam çatı, açılabilen tek sistemdir. Bu benzersiz çözüm, açık hava yaşamının ve evde güneşin tadını çıkarma deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar. Sistem, kirişler, duvara sabitleme parçaları, lavabolar ve destek kolonları dahil olmak üzere büyük kesitli alüminyum profillerden oluşan modüler bir yapıdan oluşur.
Mekanlar ve kış bahçeleri için vazgeçilmez bir sistem olan cam tavanlar, gökyüzü ve yıldızlarla birleşmeyi hayal ediyorlar. Ancak cam tavan fiyatı müşterinin düşündüğünden daha yüksektir. Müşteri ihtiyaçları arasında cam çatılar, cam tavan uygulamaları, yalıtımlı cam çatılar, cam çatılar ve cam tavan kapakları gibi çeşitli konseptler bulunmaktadır.

Hareketli cam çatı fiyatlarına birçok husus etki etmektedir. Bunların başında mekânın genişliği, tasarıma, tercih edilecek ek aksesuarlara, cam kalınlığına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda yapılması gereken firmamızdan keşif istemek ve tercihlerinizden sonra oluşturulacak proje sonucu fiyat hesaplaması yapılmaktadır. Fiyatlandırmada müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama gayreti nedeniyle en üst düzey kalitedeki ürün uygun fiyatlı sağlanmaktadır. Tüm sistemlerde kullanılan malzemeler TSE standartlarında ve kalitesi piyasada da bilinen malzemelerden oluşmaktadır.

Hareketli Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.