Cam Çatı Sistemleri

Cam Çatı Sistemleri: Ülkemizde çatı sektörünün gelişmesi, çatı alanında kullanılan malzemelerin daha kullanışlı, daha estetik ve uygulanabilirliğinin de artması sonucunda daha modern çatı sistemleri oluşmakta.

Çatıların işlevsel olarak geliştirmek, sadece yapıyı koruyan bir gövde değil de aynı zamanda güneş ışığını altta ki yaşam alanına iletilmesini sağlayan çatılar artık uygulanabilmektedir. Cam çatı sistemleri yapıyı korumakla kalmayıp, aynı zamanda doğal bir aydınlık oluşturmaktadır.

Cam Çatılarda Hangi Taşıyıcı Sistem Kullanılmaktadır?

Cam çatılarda kullandığımız iki taşıyıcı sistem bulunmaktadır. Bu iki sistem de hem hareketli çatılar hem de sabit çatılarda da kullanılan sistemlerdir.

Birincisi mevcut çatının ana taşıyıcısı ve ara taşıyıcı kolonlarında metal kullanılmasıdır. Böylece oluşturulan konstrüksiyonun üstüne uygulanacak olan cam daha güvenlikli ve dayanıklı hale gelmektedir.

İkinci sistemde taşıyıcılar, skylight alüminyum profiller ile oluşturulmaktadır. Bu profiller özel olarak imal edilmektedir. Hareketli ve motorlu tente ya da açılır veranda gibi uygulamalarda kullanılan taşıyıcılar kullanılmaktadır.

Sistem lokasyonunun büyüklüğüne ve ihtiyacına göre kaliteli fonksiyonlara sahip şeffaf cam çatı uygulamasını firmamız garantili aralıkta kullanabilecek, en düşük fiyatı alacak, şık bir görünümde rahat edeceksiniz. Gözlerin estetiğine uygun kullanım görünümü. Firmamızda yaratıcılık ve mimari tasarım bütünleştirilerek binanıza getirilir. Yüksek kaliteli malzemelerle yapılan ürünler profesyoneller tarafından özenle işlenir. Cam çatı seçeneği titizlikle çalışılmış, mekanınıza uygun proje tasarımı detaylı olarak incelenmiştir. Firmamız güvencesi altında sınırsız modellerle ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Cam Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.