Açılır Motorlu Cam Çatı: Çevresel koşullardan en az düzeyde etkilenirken, mavi gökyüzü ile irtibatınız kesilmesin istiyorsanız. Açılır motorlu cam çatılar tam aradığınız çözüm olacaktır. Özellikle restoran ve cafe gibi ticari alanlarda hem ferahlık sağlamak, hem de farklı bir dekorasyon özelliği elde etmek için başvurulan bu yöntem, son yıllarda çok yaygın hale gelen cam balkon sisteminden çok daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Kullanıcıya pek çok imkan sunmaktadır.

Açılır motorlu cam çatılar, özel olarak uygulanacakları alanın gereksinimlerine uygun biçimde geliştirilebilirler. Alüminyum profil çerçevelere takılan 25mm kalınlığa kadar ulaşabilen ısıcam ünitelerini dilediğiniz zaman tek bir tuşla açabilir ve kapatabilirsiniz. Yağışlı havalarda dışarı ile ilişiğinizi kesmeden yağmur ve kar gibi doğa olaylarından etkilenmeyebilir. Normal hava koşullarında çatıyı açarak ferah bir alana sahip olabilirsiniz.

Açılır Motorlu Cam Çatı Görselleri

acilir motorlu cam cati1 - Açılır Motorlu Cam Çatı acilir motorlu cam cati2 - Açılır Motorlu Cam Çatı acilir motorlu cam cati3 - Açılır Motorlu Cam Çatı acilir motorlu cam cati4 - Açılır Motorlu Cam Çatı

iletisim - Açılır Motorlu Cam Çatı

Kategoriler: Cam Çatı