Açılır Motorlu Cam Çatı: Çevresel koşullardan en az düzeyde etkilenirken, mavi gökyüzü ile irtibatınız kesilmesin istiyorsanız. 

Açılır motorlu cam çatılar tam aradığınız çözüm olacaktır.

Açılır Motorlu Cam Çatı Nedir?

Özellikle restoran ve cafe gibi ticari alanlarda hem ferahlık sağlamak, hem de farklı bir dekorasyon özelliği elde etmek için başvurulan bu yöntem, son yıllarda çok yaygın hale gelen cam balkon sisteminden çok daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Kullanıcıya pek çok imkan sunmaktadır.

Açılır motorlu cam çatılar, özel olarak uygulanacakları alanın gereksinimlerine uygun biçimde geliştirilebilirler. Alüminyum profil çerçevelere takılan 25 mm kalınlığa kadar ulaşabilen ısıcam ünitelerini dilediğiniz zaman tek bir tuşla açabilir ve kapatabilirsiniz. Yağışlı havalarda dışarı ile ilişiğinizi kesmeden yağmur ve kar gibi doğa olaylarından etkilenmeyebilir. Normal hava koşullarında çatıyı açarak ferah bir alana sahip olabilirsiniz.

Açılabilir motorlu cam çatı eski bir ev dekorasyonudur. Ancak teknolojinin ve iş makinelerinin gelişmesi ile yüksek koruma ve güzel ölçülerde inşa edilebilmektedir. Evde kullanılan kış bahçesi iki şekilde sadeleştirildi: tek eğimli ve çift eğimli. Ancak bazı işyerlerinde ve cafe tarzı mekanlarda ticari kış bahçeleri bulunmaktadır.

Açılabilir motorlu cam çatı yapmak için kullanılan malzeme, birçok geleneksel yalıtım malzemesinden daha yüksek enerji verimliliğine sahiptir. Sizde elektrikli cam çatı yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Cam Çatılar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat İçin 0 (216) 487 00 61‘den Bize Ulaşabilirsiniz.