Hareketli Cam Çatı

 

Hareketli Cam Çatılar ve Açılır kapanır tavanlar, soğuk ve yağışlı havalarda yapıldıkları mekânı korumakta her mevsim kullanılabilir mekânlar oluşturmaktadır. Bu mekânları oluştururken aynı zamanda estetik bir görünüm kazandırır.

hareketli cam catisayfa resim 48DDDFA0 F839 D1DC B426 C597901A8204 005 - Hareketli Cam Çatı

 Avantajları

 

           Açılır kapanır tavan sistemleri sayesinde yaşam alanlarını genişletir. İnşa edildiği mekânda ısı yalıtımı sağlamaktadır. Sadece soğuk ve yağışlı havalarda değil aynı zamanda yaz aylarındaki kavurucu sıcaklarında etkilerini azaltır. Bu sistemlerin her mekâna uygulanacak geniş model yelpazesi ve ürünler ile çözümler sunmaktadır. Mekânın üzeri tamamen kapatılabildiği gibi tamamen açılabilmektedir. Isı yalıtımı sayesinde ısı tasarrufu sağlar.

 

Yağmurlu ve yağışlı havalarda su yalıtımı sayesinde içeriye su almaz. Camlar rüzgâra ve çarpmaya karşı dayanıklıdır. Tavan sistemlerinin temizlenmesi çok kolaydır. Ayrıca paslanmaz malzemeden yapılmaları sebebi ile paslanma yapmayacaktır. Bakım ihtiyaçları da oldukça az olup uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecektir. Ses yalıtımı da sağlayabilmesi sebebiyle ortamın huzurlu havasına katkı sağlar. Camlar ve çerçeveleri dış etkenlere karşı üst düzey dayanaklığa sahiptir.

hareketli cam catiSliding roof 5 006 - Hareketli Cam Çatı

Açılır cam tavan sistemlerinde mekânlara uygun çözümler bu konuda ücretsiz olarak talep edilecek keşif ile ulaşılmaya başlanacaktır. Bu sayede mekânınızın ölçüsü alınacak sizin istediğiniz alan ile ilgili uygun bir proje yapılacaktır. Proje sizin tercihleriniz ve tasarım ekibinin ince çalışması ile şık bir tasarım oluşturulacaktır. Bu tasarım sayesinde istenen estetik görünümün tüm güzelliğinden yararlanabilecektir. Müşteri beğenisi sağlandıktan sonra ince işçilik ve teknolojik makinalar sayesinde mekânın şıklığını sağlayacak üretim yapılacaktır. Bu üretim son derece deneyimli ustalar tarafından titizlikle montaj yapılarak estetik görünümün kusursuz olması sağlanacaktır. Kısa sürede montaj yapılacak uygulanacak mekânı inşaat görünümüne bürünmesine neden olunmayacaktır.

 

 Sistemlerin Fiyatları

 

           Hareketli cam çatı fiyatlarına birçok husus etki etmektedir. Bunların başında mekânın genişliği, tasarıma, tercih edilecek ek aksesuarlara, cam kalınlığına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda yapılması gereken firmamızdan keşif istemek ve tercihlerinizden sonra oluşturulacak proje sonucu fiyat hesaplaması yapılmaktadır. Fiyatlandırmada müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama gayreti nedeniyle en üst düzey kalitedeki ürün uygun fiyatlı sağlanmaktadır. Tüm sistemlerde kullanılan malzemeler TSE standartlarında ve kalitesi piyasada da bilinen malzemelerden oluşmaktadır.

hareketli cam catiCam Tavan Sistemleri 2 1024x768 001 - Hareketli Cam Çatı

iletisim - Hareketli Cam Çatı

 

Kategoriler: Cam Çatı